Naše tipy – články a aktuality

Bez filtru

Po stopách filmu v Českém ráji

Vydejte se s námi po stopách filmu JAK DOSTAT TATÍNKA DO POLEPŠOVNY. Kroky malého Vaška vás dovedou na kouzelná místa Českého ráje, které dobře znáte z tohoto úžasného filmu.

4.1.2024

Nejkrásnější místa v České republice

Tipy na nejkrásnější místa v České republice Podívejte se na naše tipy nejkrásnějších míst v České republice, které jsme navštívili a další úžasná místa jistě ještě navštívíme.

18.10.2023

Hřebenovka Třístoličník

Třístoličník je nekrásnější hřebenovka na Šumavě s výhledy na Alpy, ale nebude to zadarmo! Během 23 kilometrů musíte na stoupat přes 600 metrů, celá cesta zabere průměrnému turistovi cca 8 hodin.

14.10.2023

Legoland Německo

Legoland v Německu, úžasný svět z lega se spoustou atrakcí. Zábavní park ideální pro menší děti, ale i starší si to Legolandu užijí.

29.9.2023

Krimmelské vodopády

Nejvyšší vodopády v Evropě najdete v Rakousku v obci Krimml nedaleko od Zell am See. Brno. Nejimpozantnější je spodní vodopád, ke kterému můžete dojít velmi blízko, ale suchý rozhodně nezůstanete.

22.9.2023

Extrémní ferrata v Bechyni

Via ferratu najdete v Zářečí kousek do Bechyně. Zajištěná cesta vede po celou dobu nad řekou Lužnicí. Nezbytné vybavení je ferratový set, přilba, rukavice a jistě přijde vhod odsedka.

20.9.2023

Canyoning Slovinsko

Canyoning ve Slovinsku je zaručeně dokonalá dovolená na kterou nezapomenete. Canyoning je vhodný pro úplné začátečníky, rodiny s dětmi i zkušenější jedince, náročnost canyoningu lze přizpůsobit.

14.9.2023

Poznejte Brno a okolí

Brno, metropole jižní Moravy, láká svou bohatou historií, moderní architekturou a živým kulturním životem. Ale co je za jeho hranicemi? Připojte se k nám na cestě za objevováním skvostů Brna a jeho…

12.9.2023

Nejkrásnější trek ve Slovinsku

Nejkrásnější trek ve Slovinsku Strávili jsme 3 nezapomenutelné dny v horách nad Bohinjským jezerem. Se třemi dětmi jsme se vydali na trek vedoucí od horní stanice Vogel přes Triglavská jezera zpět k…

22.6.2023