Český Krumlov

Co dělat v Českém Krumlově?

Aktivity, zážitky, gastronomie, kultura a ubytování v Českém Krumlově.

Navštivte historické město Český Krumlov zapsané v seznamu UNESCO. Poradíme kam vyrazit, kde jsou nejkrásnější vyhlídky a co v Krumlově zažít. Vybíráme pouze nejlepší aktivity v Českém Krumlově a okolních měst Jihočeského kraje.

18 nalezených aktivit

Užijte si Český Krumlov, nejkrásnější historické město v České republice. Český Krumlov je historické město zapsané na seznamu UNESCO, hlavní doménou je historické centrum, zámek a kláštery. Nejlepší období, kdy město navštívit je samozřejmě mimo sezóna, vyhnete se tak davům turistů.


Pokud do Českého Krumlova míříte v sezóně a strávíte v tomto zážitkovém městě alespoň jednu noc, můžete si nerušeně užít večerní procházky bez davů turistů. Především procházka za svitu lamp je nezapomenutelný zážitek.


Poradíme co navštívit nejen v Krumlově, ale v celém jihočeském kraji, kam se vydat na výlet, tipy na nejlepší aktivity a hlavně poradíme, kde se ubytovat. Ubytování v Českém Krumlově může být pořádný oříšek s ohledem na cenu a kvalitu, nicméně my víme, kde najdete dle našeho názoru nejlepší ubytování přímo v historické části města.


Část hotelů a penzionů nabízí v ceně pobytu Krumlov card a to je samozřejmě případ i našeho tipu na ubytování. Pokud vámi zvolené ubytování Krumlov card nenabízí, doporučujeme všem si v infocentru kartu pořídit. Krumlov card nabízí zdarma vybrané vstupy, které rozhodně stojí za návštěvu.

Toužíte po zážitku přizpůsobeném přímo vám? Chci program na míru

Program na míru

Popište nám vaše představy a náš guru zdarma navrhne program pro váš dokonalý výlet. Budete-li chtít, aktivity s vámi také absolvuje (za poplatek).