Zámek Loučeň

zámek loučeň, Loučeň, Česká republika (v Českém ráji a Praze)

2 osoby
6830 Kč

Ceník

2 osoby
6830 Kč

Ceník

avatar
Ladislav Meškán

  • celoročně

  • vícedenní

  • vnitřní

  • senioři,
    páry,
    rodina

  • nízká


Program

Dokonalá dovolená na zámku Loučeň v historických pokojích. Vraťme se zpět v čase do 18 století, kdy byla tvrz Loučeň přestavěna na barokní zámek. Ubytovat se můžete ve třech historických pokojích, které jsou pojmenovány po vlastnících zámku, který postupně vlastnili Valdštejnové, Fürstenberkové a nakonec Thurn Taxisové.


Pobyt na zámku Loučeň je dokonalá dovolená se vším všudy. Kromě luxusního ubytování v historických pokojí si užijete okolí zámku včetně unikátních labyrintů na ploše 23 hektarů, tady se vám bude rozhodně líbit.

Podmínky

Parkování je zdarma. V ceně balíčku je volný vstup do zámeckého parku s labyrinty, vstup do hotelového bazénu, sauny a biotopu. Vstup s domácími mazlíčky není povolen. Zámek není bezbariérový, alternativou je bezbariérový hotel Maxmilián, který je součástí zámeckého areálu.

Čas a otevírací doba

Pobyt je nutné rezervovat viz CENÍK. Historické apartmány o víkendu doporučujeme rezervovat s větším předstihem. Případně můžete zvolit ubytování v krásném hotelu, který je součástí zámeckého areálu.

Počet účastníků

2 osoby

Sezóna

Pobyt je možné rezervovat celoročně

Rezervace

Termíny a ceny zobrazíte kliknutím na CENÍK. Rezervace je možná po zakoupení pobytového poukazu, opět viz CENÍK.

2 osoby 6830 Kč

Ceník

Doporučte přátelům

Nejbližší aktivity