Speleo ferrata

Ostrov u Macochy 78, Ostrov u Macochy, Česká republika (v Brně)

1 osoba
1390 Kč

Ceník

1 osoba
1390 Kč

Ceník

avatar
Ladislav Meškán

 • celoročně

 • 2 hodiny

 • venkovní

 • skupiny,
  páry,
  jednotlivci,
  rodina

 • lidé s kondicí,
  střední


Program

Vyzkoušejte si s námi práci speleologa, společně se vydáme na průzkum do 40 metrů hluboké jeskynní průrvy v Moravském krasu. Zažijete jedinečnou možnost, vyzkoušet si jaké to je být speleologem. Čeká vás adrenalinové dobrodružství, budete slaňovat, plazit se a zdolávat úzké komíny speciální technikou třením. Až se dostaneme na dno průrvy, čeká nás cesta zpět na horu, až uvidíte denní světlo, budete mít adrenalinové dobrodružství téměř za sebou.

Podmínky

Zážitek nedoporučujeme objemnějším postavám a lidem trpící klaustrofobií. Zážitek je naopak vhodný i pro děti nad 15 let. Průzkum jeskyně probíhá pod dohledem zkušeného instruktora.

Počasí

Zážitek se koná za každého počasí vyjma vydatných dešťů a bouřek.

Čas a otevírací doba

Speleologický kurz se koná v předem stanovených termínech, které najdete na stránkách prodejce viz CENÍK.

Počet účastníků

Speleo ferrata je určena pro jednotlivce i skupiny

Oblečení

Doporučujeme termo triko pod kombinézu, která vám bude společně s přilbou a svítilnou zapůjčena. Boty doporučujeme sportovní, na místě vám budou nabídnuty gumovky. Na dně propasti se nachází jezírko, určitě se namočíte.

Sezóna

Celoročně

Rezervace

Rezervace termínu je možná po zakoupení voucheru viz CENÍK. Termíny najdete na stránkách prodejce. Pokud hledáte firemní akci, kontaktujte prodejce zážitku na info@dokonalyzazitek.cz

1 osoba 1390 Kč

Ceník

Doporučte přátelům

Nejbližší aktivity