Český Krumlov

Český Krumlov

Location: Czechia
 

Český Krumlov, člen světového kulturního dědictví UNESCO, je město nekonečných možností. Každý návštěvník by si samozřejmě neměl nechat ujít prohlídku historické části města, včetně hradu a zámku, kostelů a přilehlých historických budov.

O Českém Krumlově

V tomto jednom z nejstarších a nejkrásnějších měst České republiky lze také mimo jiné zažít mnoho sportovního vyžití.

Český Krumlov obklopuje meandry řeky Vltavy, která rozděluje historickou část města na dva celky. Na pravém břehu Vltavy se rozprostírá historická měšťanská zástavba s nádhernými, křivolakými uličkami, malebným náměstím a nestárnoucími renesančními budovami. V těchto krumlovských budovách dnes naleznete stylové obchůdky, starověké krčmy i moderní restaurace. Každý dům oplývá nejen krásným exteriérem, ale také v sobě skrývá mnohá tajemství o životě jeho obyvatel.

Atmosféra města:

V Českém Krumlově si budete připadat, jako by město uvízlo v čase. Celou atmosféru podtrhuje malebná příroda, do které je město zasazeno. Ne jen tak nadarmo se Českému Krumlovu říká "Perla jižních Čech". Díky své jedinečnosti bylo historické centrum v roce 1992, jako první v České Republice, zařazeno do seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Nechte nás, abychom se o to postarali a ukázali Vám krásy tohoto malebného města!

Co byste měli v Krumlově zažít:

Český Krumlov má co nabídnout každému a můžete zde strávit několika týdenní dovolenou, aniž byste se nudili.

Nevíte kam si zajít na večeři? Chcete poradit dobrou kavárnu s domácími produkty? Chcete navštívit turisticky mnohdy neprozkoumaná místa? Nechte nás, abychom se o to postarali a ukázali Vám krásy tohoto malebného města!

Pro více informací k sestavení sportovního a kulturního programu nás neváhejte kontaktovat.

Share the tip with your friends